“Побачили лежачим на підлозі біля ліжка”: У Путіна була зупинка серця – росЗМІ розповіли подробиці

Новини

У неділю ввечері, 22 жовтня, російському диктатору Володимиру Путіну стало зле в одній з його резиденцій – він впав у спальні, судомно вигинався на підлозі, закотивши очі, передають Патріоти України.Лежачим на підлозі ватажка росіян знайшли співробітники його служби безпеки, які перебували на чергуванні, були викликані медики, повідомив Telegram-канал “Генерал СВР”.

“…Вчора близько 21:05 за московським часом співробітники служби безпеки… почули шум і звуки падіння, що доносилися зі спальні президента. Два співробітники Служби безпеки негайно пішли в спальню президента і побачили Путіна лежачим на підлозі біля ліжка і перевернутий столик з їжею і напоями. Ймовірно, при падінні президент зачепив і обвалив на підлогу стіл і посуд…”, – наголошується на каналі.

На місце прибули медики, які були на чергуванні в резиденції, – перебували в одній із сусідніх кімнат. “Лікарі провели реанімацію, попередньо з’ясувавши, що у президента зупинка серця. Допомога була надана вчасно, серце запустили, і Путін прийшов до тями”, – з’ясували журналісти.

За відомостями каналу, диктатора відправили в кімнату, спеціально обладнану для того, щоб в ній можна було провести реанімацію, там є новітня техніка. “Стан президента вдалося стабілізувати, він перебуває під постійним наглядом медиків”, – підкреслюється у повідомленні.

Джерело