Поблизу кордону України висаджувався десант білоруської та російської армій: показали відео і фото

Новини

Військові здійснили стрибки з парашутом із літака ІЛ-76МД.

У прикордонній до Україні Брестській області відбулися тренування з висадки десанту ЗС РБ та Російської Федерації. ТСН

Відео та фото опублікувала пресслужба Міноборони Білорусі.

В оборонному відомстві союзниці РФ розповідають, що під час білорусько-російського льотно-тактичного навчання у висадці взяли участь понад сотні військовослужбовців 38-ї повітряно-десантної бригади. Військові здійснили стрибки з парашутом із літака ІЛ-76МД. Викидання десанту відбувалося з висоти 600 метрів зі штатним озброєнням та екіпіруванням.

“У рамках спільного льотно-тактичного навчання збройних сил Республіки Білорусь і Російської Федерації відпрацьовуються питання перебазування повітряних ешелонів білоруських та російських авіаційних підрозділів на оперативні аеродроми, зокрема на Росії. На полігоні Брестський вертолітні екіпажі забезпечують виконання парашутного та безпарашутного десантування підрозділів сил спеціальних операцій”, – йдеться у повідомленні Міноборони Білорусі.

Варто зазначати, що 25 січня в Україні звучала дивна повітряна тривога, яка була оголошена лише у Волинській та Рівненській областях. Саме ці регіони межуть із Брестською областю. Ймовірно, висадка десанту була причиною тривоги.