Починаєтсья новий етап наступу ЗСУ: у чому його суть і до яких новин готуватися

Новини

Звільнення Урожайного відкриває серйозні перспективи для прориву російської оборони.

Таку думку, як пише Politeka.net, висловив військовий експерт Сергій Грабський.

«Треба розуміти, що вихід в районі Урожайного відкриває для нас досить серйозні перспективи щодо подальшого просування і розширення нашого контакту з головною лінією оборони противника», – зазначив Грабський в ефірі телемарафону.

За його словами, звільнення Урожайного створює передумови для подальшого тиску на оборону противника, як на цьому напрямку, так і на інших.

«І створює передумови для можливого прориву цієї оборони. Можливо, на цих напрямках. Можливо, на інших. Ми говоримо про те, що ми підходимо до нового етапу нашої наступальної операції. А саме – боротьби за руйнування головної оборони противника, прориву і виходу на оперативний простір», – пояснив Грабський.

ЗСУ, наступ

Також військовий експерт повідомив, що ворог розуміє всю загрозу і перекидає на цей участок фронту резерви.

«Наближчі дні ситуація буде залишатися надзвичайно складною, адже противник цілком усвідомлює всю загрозу від того, що може статися у разі прориву оборони. Як на цьому напрямку, так і на інших ділянках фронту. Тому він поспіхом перекидає туди всі наявні резерви для того, щоб у будь-який спосіб не допустити прориву наших сил», – підкреслив Грабський.

Додамо, українські війська мали успіх південніше звільненого напередодні Урожайного.

фронт, війна

Як повідомив речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов, Сили оборони продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках.

«У напрямку південніше Урожайного мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах», — сказав речник.