Подоляк назвав несподівану причину активних штурмів РФ на Авдіївському напрямку

Новини

Ворог прагне захопити усю область.

На Авдіївському напрямку окупаційна армія активно намагається атакувати, бо на захопленій частині Донецької області є багато посіпак РФ-бандитів, які хочуть, щоб ця частина Донбасу так і залишилася територією, де немає законів.

Таку думку висловив радник керівника Офісу президента України Володимира Зеленського Михайло Подоляк в ефірі “УНІАН”.  tsn.ua

“З точки зору того, що відбувається на Авдіївському напрямку … – це абсолютно політичне рішення. Вони тупо в лоб йдуть на цьому напрямку…, намагаючись вийти на адмінкордони Донецької області в рамках якоїсь політичної програми, політичної доцільності”, – сказав він.

За слова Подоляка, росіяни обрали цей напрямок для активних дій, бо там “кримінальні анклави Донецька – там найбільш мотивовані були люди, ну, бандити, які там довгий час жили, вони порахували, що це вже до кінця життя у них буде своя територія, де ніяких правил, ніяких законів не буде…”.

Разом з тим представник ОП наголошує, що йдеться не про українців, а про людей, які були завезені з РФ від 2014-го.

“Вони отримали таку вольницю, отримали… в своє управління кримінальний анклав, і вони намагаються зберегти за собою місце, недоторканне і неконтрольоване. Так, тобто там немає законів і відповідно вони борються за право жити на беззаконній території. І відповідно вони більш мотивовані, тому що всі інші частини російські набагато менш мотивовані, вони воюють виключно кількісно і так далі…”, – наголосив Подоляк.