“Подивися, що відбувається в Україні”: Подоляк відповів Обамі на заяви щодо Криму

Новини

Подоляк жорстко відреагував на заяву колишнього президента США.

Радник очільника Офісу президента Михайло Подоляк розкритикував слова Барака Обами про російське вторгнення до України.

Про це пише УНІАН. tsn.ua

У коментарі опозиційному журналісту Майклу Накі він назвав жахливим недавній виступ 44 президента Сполучених Штатів Америки, в якому той заявив, що “збройного вторгнення до Крима” 2014 року нібито не було, а вони не дали Путіну продовжити напад.

“Він же не задає навіть питання сам собі: “А ти точно знизив ризики? Ти війну точно попередив? Війни точно немає? Подивися зараз на карту і подивися, що відбувається в Україні. У прямому ефірі, включи і подивися – ти точно попередив війну, виявляється? А це що?”- сказав Подоляк.

Нагадаємо,  44-й президент США Барак Обама заявив, що зумів стримати “удар Росії” під час її нападу на Україну девять років тому. Мовляв, анексія Криму була закономірною, “бо  2014 року у Криму було багато російськомовних людей, симпатиків поглядів, які представляла РФ”.

“З огляду на те, в якому стані перебувала тоді Україна, та які настрої переважали на той момент в Європі, я вважаю, що ми повністю стримали удар. Ми кинули виклик Путіну тими інструментами, які у нас були на той час”, – заявив Обама.