Похорон Путіна: журналіст розповів, якою може бути смерть російського диктатора

Новини

Враховуючи владу і провали Путіна, його похорон не буде таким масштабним, як похорон Сталіна, де в шаленій тисняві гинули люди. Плакати за царем будуть хіба що бабки, що вижили з розуму. А ось на місце Путіна у Кремлі можна посадити якутського шамана Олександра Габишева, і то, якщо від Росії ще хоч щось залишиться.

Таку думку у студії Politeka Online висловив російський журналіст, музичний критик, письменник Артемій Троїцький.

За його словами, в умовній “росії майбутнього” він бачить на посаді президента якутського шамана Олександра Габишева. На місце прем’єра міг би претендувати Олексій Навальний із його менеджерськими здібностями. А спікером Держдуми можна було б призначити Рогозіна з його вмінням матюкатися.

Що стосується похорону Путіна, то Артемій Троїцький вважає, що він буде набагато скромнішим, ніж у Сталіна.

“Справа в тому, що Путін на відміну від Сталіна, він не харизматик абсолютно. Ні, я думаю, що до Путіна взагалі більшість росіян ставляться швидше за негативно, ніж позитивно. А такого як би прекрасного принца, царя справжнього, в ньому взагалі практично ніхто, крім якихось бабок, що вижили з розуму, не бачить. Похорон Путіна проходитиме, як державний похорон з усією державною пишнотою, Червоною площею, Будинком совєтів, лафетами, і так далі. Я думаю, що поховають Путіна значно скромніше”, – поділився думкою журналіст.