“Поклав своє життя за кожного з нас”: низько опустивши голови, провели в останню путь українського Героя

Новини

Він помер за те, щоб ми не знали тих жахіть війни, щоб нога ворога не просунулась дальше, щоб настав мир та перемога.

Україна втратила ще одного захисника, котрий до останніх днів боронив Україну на фронті. Мешканці Роменської громади на Сумщині прийшли на Алею Слави віддати останню пошану загиблому українському військовому Олександру Близнюку. Про це повідомили у Роменській міській раді.  politeka.net

Українського військового Близнюка Олександра Олександровича було призвано на службу в грудні. Чоловік довго не роздумував і прийшов до військкомату. Він мужньо ніс службу і до останнього боровся за нашу свободу. Олександр загинув 30 березня 2023 року у Луганській області, виконуючи бойове завдання. У лютому йому виповнилося 33 роки.

Рідні, друзі, представники влади та небайдужі люди, вклонивши коліна і низько опустивши голови, зустріли гроб із полеглим воїном.

Священик Ігор Мурий згадав героя та висловив слова співчуття для його рідних та близьких.

“Знову чорним птахом прилетіла сумна звістка. Не стало сина, батька, чоловіка і просто доброї людини, яка поклала своє життя за кожного з нас… Ми часто говоримо, герої не вмирають. Так, не вмирають там, де про них пам’ятають, де моляться за їхні душі. Знайдемо час, щоб прийти шанувати загиблих героїв, вклонитися доземно та подякувати за їхню жертовність та мужність. Нехай Господь заспокоїть душу загиблого воїна Олександра та всіх, хто віддав життя, захищаючи нашу матір Україну”, – зазначив він.