Політтехнолог розповів, які країни повинні зупинити агресію Росії: «Вони повинні втрутитися»

Новини

Політтехнолог Михайло Шейтельман повідомив, що країни, які підписали Договір про нерозповсюдження ядерної зброї, зобов’язані тепер зупинити агресію росії.

Про це він розповів на каналі «Дикий live»politeka.net

Як зазначив Михайло Шейтельман, Білорусь стала прямим співучасником війни, оскільки Лукашенко заявив, що керує тими російськими військами, що знаходяться на території його країни.

«Білорусь, статус якої сьогодні – без’ядерна держава, є союзником ядерної держави росії, згідно з їхнім договором ОДКБ, і вона напала на Україну. У цей момент решта ядерних країн зобов’язана зупинити цю агресію, згідно з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї 1968 року», – повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, Білорусь також погодилася розмістити на своїй території ядерну зброю росії. Як наголосив Михайло Шейтельман, решта країн, які підписували Договір про нерозповсюдження ядерної зброї, зобов’язані тепер зупинити цю агресію.

«Ось це прямо офіційно. Вони зобов’язані втрутитися та зупинити агресію, коли країна у такому статусі, як Білорусь, нападає», – заявив Михайло Шейтельман.