Полякова в гніві звернулася до українців після скандальної заяви про її чоловіка: “Вони думають, що ми npuдypкu…”

Новини

Співачка Оля Полякова записала звернення до українців після скандальної заяви про її чоловіка.

Співачка Оля Полякова звернулася до українців після виходу скандальної публікації про її чоловіка. Зірка розмістила кадри у своєму Інстаграмі, де ділиться не лише творчістю, а й особистими кадрами.politeka.net

Оля Полякова

“Всім привіт, дорогі мої. Скажіть будь ласка, а що з журналістикою у нас трапилось у країні? Відкриваю новини, а там цілком серйозно пишуть про те, що чоловік Полякової Буряковський дуже любить нюхати пуки своєї дружини Полякової. І це написано цілком серйозно, розумієте? Це не описується як частина стендапу з жартівливої програми “Дорослі дівчатка”, де я просто робила стендап, розважала публіку, просто жартувала. Це береться та пишеться як серйозна новина. Як мають на це реагувати люди? Вони думають, що ми придурки, що все навколо придурки”, – розповіла Полякова.

Співачка додала, що після останнього випуску “Дорослих дівчаток” вийшло стільки багато дебільних новин. При цьому люди забули, що ця програма – гумористичне шоу. І серйозно сприймати коментарі у бік Анни Трінчер, Володимира Остапчука та інших – просто гумор. А журналісти мають шукати круті новини, а не обговорювали жарти у гумористичних шоу.

Як підсумувала Полякова, редактори звернули увагу на її висловлювання та переписали новину. Тепер там не про пуки, а про кохання.