ПОМЕР ВІДОМИЙ АКТОР ТА ТЕЛЕВЕДУЧИЙ СЕРГІЙ СИВОХО

Новини

Зранку вівторка, 17 жовтня, помер колишній гравець КВК, український актор, шоумен та політик Сергій Сивохо. Йому було 54 роки.

Про це повідомила у мережі близька подруга Сивохо Світлана Бердецька.

«Зараз кожен день дуже тяжкий, але сьогодні мені особливо погано. Сьогодні о 5:40 ранку помер мій добрий друг, ніжно любима мною людина, великий друг Ізраїлю, чудовий артист Сергій Анатолійович Сивохо. Мені буде тебе дуже бракувати. Вічна пам’ять Сергію», – написала Світлана вранці 17 жовтня.

Смерть Сивохо виданню OBOZ.UA підтвердили в пресслужбі артиста.

Слід зауважити, що чи не першими про смерть Сивохо повідомили російські засоби масової пропаганди. Пропагандисти писали, нібито він помер в окупованому Донецьку.

Що відомо про хворобу Сивохо

Останніми роками креативний продюсер «Кварталу 95» дуже хворів. У 2021 році він екстремально схуд, скинувши 50 кг зайвої ваги. Тоді він зізнався журналістам програми «Зірковий шлях», що проблеми з вагою у нього були через лікування дитячої недуги – бронхіту з астматичним компонентом.

«Для лікування тоді використовувалися різні засоби, в тому числі й гормони», – сказав він.

У 2017 році у Сивохо виявили виразку. Він став втрачати сили, було важко вставати. До того моменту він вже важив 195 кг. Мала рухливість призвела до накопичення рідини в легенях. Лікарям довелося навіть вводити його в штучну кому, а в лікарні у нього оніміла стопа.