Помічники помітно нервували: митрополит Павло після вручення підозри швидко залишив Лавру. Відео

Новини

Після оголошення підозри митрополиту УПЦ МП Павлу (Петру Лебедю) Mercedes колишнього настоятеля Києво-Печерської лаври поспішно залишив територію святині. Церковники так поспішали, що розбили банку з варенням.

О 12:00 очікується початок допиту митрополита Службою безпеки України. Відео та фото того, як Лебідь виїжджав на своєму дорогому авто з Лаври, з’явилося в Telegram-каналах вранці в суботу (щоб подивитися, доскрольте сторінку до кінця). obozrevatel.com

Петро Лебідь підписав підозру, вручену правоохоронними органами

Помічник Павла ніс якісь пакети, щоби поставити їх у багажник. Вміст одного з них із гуркотом упав на плитку. Цей момент побачив і сам митрополит, він щось сказав своєму помічникові. Чоловік у рясі на декілька секунд завмер, а потім знову пішов до машини.

Семінарист УПЦ МП

Машина митрополита Павла

Митрополит поїхав, залишивши пакет і розбите скло

Розбиту скляну ємність із малиновим варенням церковники з дороги не прибрали.

Нагадаємо, що через виселення з Києво-Печерської лаври митрополит вибухнув погрозами та прокльонами на адресу президента Володимира Зеленського.

Прихильники УПЦ МП намагалися блокувати роботу комісії Міністерства культури та інформаційної політики України на території святині, а сам Лебідь погрожував фізичним насильством представникам ЗМІ.

Підозру Павлу вручили вранці 1 квітня. Згодом він заявив, що йому нібито призначили домашній арешт, а вдома проводитимуть обшуки.