Помстився за штраф: у Києві чиновник-порушник вручив інспектору з паркування повістку

Новини

Інспектор таки прибув до військкомату.

У Києві директор ЖЕКу вручив інспектору з паркування повістку до військкомату. Комунальник вважає, що таким чином порушник помстився йому за виписані штрафи.

Про це йдеться у сюжеті кореспондента ТСН Дмитра Святненка.

Сергій працює інспектором з паркування в одному із великих районів Києва. Одного разу він оштрафував водія через порушення правил паркування. Той виявився директором ЖЕКу. Спочатку чиновник погрожував інспектору вимкнути воду в квартирі. Проте згодом приніс повістку. Директор ЖЕКу не реагував на те, що Сергій має відтермінування від військової служби та вимагав негайно прийти до військкомату.

“Зараз почнем з того, що ти даєш документи –  хто ти.. Звісно. Ти розписуєшся при отриманні повістки, ти ж протоколи так само складаєш”, – каже директор ЖЕКу на відео з нагрудної камери інспектора з паркування.

Сергій розповідає, що перед тим чиновник обійшов квартири у будинку та встановив його точну адресу, а тоді приніс повістку. Він переконаний, що це було помстою за накладені штрафи за порушення паркування.

“Він ходив по сусідах, сказав моїм батькам, що мене з ЖЕКу шукають. Він з’ясував мою адресу проживання і намагався мені вручити повістку. І тут я впізнаю, що це мій улюблений порушник”, – каже Сергій.

Інспектору з паркування таки довелось взяти повістку, прийти до ТЦК та СП і підтвердити свою “відстрочку” від мобілізації. Директор ЖЕКу відмовився коментувати інцидент кореспонденту ТСН.

“Не було жодного конфлікту. Це – збіг обставин. Я нічого не виписую. Виписує наш Деснянський військкомат”, – заявив він.

Військові наголошують, що повістка не повинна бути покаранням та вручатися, як помста.