Понад усе любив Україну: в боях на Донеччині загинув 22-річний захисник із Тростянця. Фото

Новини

На війні з російськими окупантами загинув захисник родом із Тростянця Мірошниченко Назар Степанович. Загарбники забрали життя воїна 3 травня на Донеччині.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Тростянецької міської ради. 22-річний герой загинув під час виконання бойового завдання.  obozrevatel.com

З перших днів повномасштабної війни юнак став на оборону своєї країни. Так, 11 березня 2022 року він вирішив добровольцем приєднатись до Збройних сил України й був прийнятий до складу 247-го окремого батальйону 127-ї окремої бригади Сил територіальної оборони міста Харкова.

Рідні, близькі та друзі згадують Назара як доброго, чуйного і турботливого сина, брата і надійного друга. Молодий воїн відзначався своєю людяністю і щирістю, був справжнім патріотом своєї держави. Проте окупанти обірвали йому життя – і 22-річний Назар назавжди доєднався до Небесних військ України.

“Назар понад усе любив свою Батьківщину, рідне місто, мріяв повернутися додому з перемогою. Він до останнього залишився вірним військовій присязі, виявив стійкість і мужність при виконанні своїх службових обов’язків. Висловлюємо щирі, глибокі співчуття родині загиблого Героя”, – написали у міській раді.

Понад усе любив Україну: в боях на Донеччині загинув 22-річний захисник із Тростянця. Фото