Алла Пугачова з’явилася у Москві на похороні Валентина Юдашкіна

Новини

Зірка приїхала до Росії провести друга в останню путь.

Російська примадонна Алла Пугачова таки офіційно з’явилася у Москві на похороні свого друга, модельєра Валентина Юдашкіна.

Раніше у РосЗМП активно ширилися чутки, що Алла Борисівна спеціально прилетіла до росії, аби провести друга в останню путь. Тепер же ця інформація отримала підтвердження.

У Мережі з’явилися фото і відео з церемонії прощання з модельєром, на якій присутня Пугачова. Артистка була у чорній довгій сукні, чорному пальті і чорних черевиках. Образ зірка доповнила білими перлами, чорними окулярами і чорним капелюхом.

Алла Пугачова на похороні Валентина Юдашкіна в Москві / ©

Співачка була помічена сама, без свого чоловіка Максима Галкіна, який, скоріше за все, залишився з 9-річними дітьми в Ізраїлі.

Зазначимо, що на похороні Юдашкіна також присутні артисти-путіністи, такі як Надія Бабкіна, Олег Газманов, Стас Михайлов та інші. Багато хто з них відкрито критикував Пугачову за її позицію і навіть дозволяв говорити собі ганебні слова в бік російської примадонни.

Нагадаємо, що Валентин Юдашкін помер 2 травня. Модельєр від 2016 року боровся з раком нирки, який дав метастази у головний мозок.

Алла Пугачова та Валентин Юдашкін / ©

Алла Пугачова приїхала до Росії

Як відомо, Алла Пугачова днями приїхала до росії, аби провести в останню путь свого близького друга, модельєра Валентина Юдашкіна. На початку повномасштабної війни Алла Борисівна разом з чоловіком Максимом Галкіним та їхніми 9-річними дітьми виїхали з рф до Ізраїлю. Галкін відкрито засуджує дії російської влади і неодноразово висловлював підтримку Україні. Через позицію шоумена визнали “іноагентом” у росії та почали розривати контракти та співпрацю.