“Понад усе любив Україну”: з’явилися кадри прощання з Героєм, який не вагаючись став на захист Батьківщини

Новини

Жданюк Василь працював інженером, але коли почалася повномасштабна війна, він не вагаючись став на захист Батьківщини.

Небесне військо поповнилось ще одним Героєм. Під час захисту України неподалік села Атинське Сумської області загинув Жданюк Василь Миколайович, мешканець села Кринички, що на Рівненщині. Йому було 54 роки. На офіційній сторінці його рідного села було опубліковано кадри прощання із загиблим захисником. politeka.net

Василь працював інженером, але коли почалася повномасштабна війна, він не вагаючись став на захист Батьківщини. У загиблого залишилися дружина Ірина, син Ігор та дочка Ганна.

“Він був люблячим батьком і дбайливим чоловіком. Хорошим другом, справжнім та щирим патріотом, який найбільше любив Україну та вірив у її незалежне майбутнє…”, – згадали героя на його малій Батьківщині.

Сім’я, друзі та небайдужі українці провели воїна-захисника в останню путь. На знак особливої ​​шани востаннє для Героя прозвучали Державний Гімн та військовий салют. Його побратими стояли навколішки і не могли стримати смутку.

“Гощанська громада провела в останній шлях воїна-захисника України Василя Жданюка. Нехай у світі спочиває душа Героя, а пам’ять про нього буде вічною”, – додали у селищній раді.