Популярне порушення коштуватиме українцям 6 тисяч: що потрібно знати, щоб не платити штраф

Новини

Українців попередили про штрафи за популярні порушення.

Так, за підпал сміття чи сухостію українцям загрожує штраф . politeka.net

У пресс-службі Міністерства внутрішніх справ повідомляється , що рятувальники просять українців не спалювати суху траву та листя.

Спалювати сміття, сухе листя чи траву в Україні заборонено. В іншому випадку – передбачено адміністративну відповідальність та штраф у розмірі від 3060 до 6120 гривень.

Для посадових осіб штраф становитиме від 15000 до 21000 гривень.

Рятувальники вимагають не порушувати пожежної безпеки в лісі, адже за таке порушення також буде адмінвідповідальність та штраф від 1530 до 4590 гривень.

гроші, гривня, купюри

Також у Міністерстві внутрішніх справ українцям нагадали, що пожежа у лісі чи підпал сухостою – призводить до знищення екосистеми, загибелі тварин.

пожежа, пожежники, рятувальник

Українцям запропонували альтернативу, наприклад, компостування сухостою або вивезення на спеціальне звалище комунальними службами.

Нагадаємо, дедалі більше штрафів з’являється в Україні. Зокрема, днями Кабмін ухвалив рішення щодо повернення контролю за курінням у громадських місцях кафе, барах та ресторанах України.

З 11 липня 2023 року такий штраф зміниться – його збираються збільшити. Так, розмір штрафу становитиме з початку літа 3000 гривень за перше порушення протягом року та 15000 – за кожне наступне.