Популярні продукти змінять цінники: які саме товари подорожчають

Новини

Подорожчають побутові товари та продукти через подорожчання тарифів на комуналку.

Тарифи на споживання електроенергії збільшились у червні. До того ж, незабаром можливе подорожчання автомобільного палива. На жаль, два ці фактори вдарять на ціни продуктів, які й так постійно зростають у вартості. politeka.net

продукты, цены, магазин, подорожание, супермаркет овощи

Так, через можливе подорожчання автомобільного палива можуть зрости ціни на борошно. Окрім хлібобулочних виробів дорожчатимуть і деякі інші продукти.

А підвищення цін на електроенергію торкнеться бізнесу, що займається виготовленням побутових товарів та продуктів. Наприклад, подорожчають усі молочні продукти та одяг. Залежно від виду продукції, ціни можуть зрости на 5-15%.

Варто також наголосити, що для світу надзвичайно важливо, що Україна через підрив Каховської ГЕС збере на 10% менше врожаю, це приблизно мінус 4-5 мільйонів тонн.

магазин, супермаркет, продукти

Але Україна збере десь 35-38 мільйонів тонн зернових, а з олійними загалом буде під 55-60 мільйонів тонн. А для того, щоб нам прогодуватися треба лише 15. Так, впаде експортний потенціал на 5-6 мільйонів тонн. Україна найменше отримає валюти від продажу зернових. І все, внутрішній ринок більш ніж заповнений. Ми не матимемо дефіциту ні в чому.

При цьому ціни на овочі та фрукти можуть зрости після закінчення літнього сезону.

Джерело: Новости.LIVE.