Потап зганьбився з новим репом, українці не витримали: “Як же мені соромно за нього…”

Новини

Український співак Олексій Потапенко (Потап) поділився новим репом, нарвавшись на критику.

Потап поділився новим репом у зв’язку із поверненням скіфського золота, яке було незаконно вивезено до Іспанії протягом останніх років. Зірка поділився своїм шедевром у ТікТок, де ділиться не лише творчістю, а й особистими кадрами.politeka.net

Потап

“Золото з України”, – лаконічно написав Потап у своєму посту.

@potapreal

Золото із України

♬ original sound – Potap

Фанати поставили тисячі лайків та написали коментарі:

“Іспанський сором”,

“Як же мені соромно за нього”,

“Ми всі сподіваємося, що Потап скоро піде на поправку. І знову нас порадує шедеврами”,

“Читаючи коментарі приходять на думку слова, “Я не твій брат, ти не сестра моя, ніколи не розповідай мені ….” відомого співака Кузьми Скрябіна”,

“Останнім часом усі коментують Ваші пости! І на найприкріше Ви відповідаєте! Я не хочу вас образити чи дискредитувати! Я теж боюся того, що відбувається”.

Варто зазначити, Олексій Потапенко – відомий український продюсер та виконавець пісень. Зірка одружений на артистці Насті Каменських, з якою офіційно оформив стосунки після розриву з екс-дружиною та продюсером Іриною Горовою.

Зіркове сімейство, як і інші артисти, підтримують Україну у боротьбі з російськими окупаційними військами. Але ще до початку повномасштабного вторгнення поїхали до Іспанії і довгий час не хотіли повертатися додому. І якщо Каменських на публіці в Україні з’явилася влітку минулого року, то Олексій лише восени.