Потрібно встигнути до 5 лютого: “Нафтогаз” звернувся до українців

Новини

На початку нового місяця Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” звернулася до українців щодо показань газового лічильника, пише Politeka.net з посиланням на компанію.

Згідно з повідомленням, передати показання оператору ГРМ важливо з 1 до 5 лютого. Це, як зазначається, потрібно для того, щоб у квитанціях були нараховані правильні об’єми спожитого газу.

«Окрім абонентів Харківгаз та Дніпрогаз, які з лютого 2023 року переходять на сервіси ГК «Нафтогаз України» та з 1 по 5 число кожного місяця мають передавати показники безпосередньо до газопостачальної компанії», – йдеться у повідомленні.

газ, лічильник, комуналка

Крім того, зазначається, що передавати показання лічильника потрібно облгазу.

В ГК «Нафтогаз» підкреслили, що облік газу — зобов’язання та відповідальність операторів газорозподільних мереж (облгазів).

«Працівники саме цих компаній періодично приходять до вас знімати дані лічильника, перевіряти стан газового обладнання тощо. Облгази збирають показання лічильників через власні канали зв’язку», – пояснили в Нафтогазі.

Також в компанії нагадали про деякі зміни:

«У зв’язку з переходом АТ «Харківгаз» та АТ «Дніпрогаз» до групи НАК «Нафтогаз України» сервіси обліку та оплати використаного газу для абонентів цих компаній будуть надаватись ГК «Нафтогаз України».

У свою чергу багато українців поскаржились, що особистий кабінет 104.ua не працює.

«В період з 1 по 5 число сервіси Вашого оператора ГРМ (облгаз), можуть отримувати велике навантаження, тому у даній ситуації рекомендуємо Вам зателефонувати до Вашого оператора ГРМ пізніше в період до 5 числа включно або якщо у Вас є можливість, то використайте альтернативні способи передачі показників лічильника, які надає Ваш оператор ГРМ. (чат-бот Вашого оператора ГРМ або зверніться до контакт-центру Вашого облгазу)», – відповіли у Нафтогазі на скарги.