Потужна магнітна буря прийдеться на сонячне затемнення: календар магнітних бур на квітень

Новини

Другий місяць цієї весни розпочнеться із магнітної бурі середньої сили. Вона почнеться 1 квітня та триватиме два дні – до 2 квітня включно. Загалом у квітні прогнозують кілька слабких і одну сильну магнітну бурю.

Про це повідомляє погодний сайт Meteoagent. Зазначимо, що прогнози щодо магнітних бур розраховують за допомогою супутникових систем NOAA, TESIS і наукових міжнародних метеорологічних лабораторій по всьому світу. obozrevatel.com

Після цього, із 3 до 9 квітня, на Сонці має бути відносно спокійно, тож значних збурень магнітного поля Землі очікувати не варто.

10 та 11, а також 16 і 17 квітня знову очікуються магнітні бурі середньої сили (їхня сила, як і на початку місяця, складатиме чотири бали).

Сильна магнітня буря накриє Землю 20 та 21 квітня. Згідно з прогнозом, її потужність сягатиме шести балів. Зазначимо, що саме на 20 квітня припаде і сонячне затемнення.

Після цього більше ніяких подій не прогнозується, але варто памʼятати, що ці дані є приблизними, бо інколи зміни на Сонці можуть бути несподіванкою навіть для вчених.

Потужна магнітна буря прийдеться на сонячне затемнення: календар магнітних бур на квітень

Як відомо, магнітні буря – це збурення геомагнітного поля нашої планети. Вони викликані потоками заряджених частинок, викинутих Сонцем.

У періоди бур метеозалежним, вагітним, а також літнім людям та тим, хто має хронічні хвороби, варто особливо уважно ставитися до свого здоровʼя. У них в цей час може погіршитися самопочуття.