Повернувся з-за кордону і пішов на війну: в бою за Україну загинув захисник із Прикарпаття. Фото

Події

На війні з російськими окупантами загинув військовий із Івано-Франківщини Михайло Ткачук. Перед повномасштабним вторгненням ворога чоловік повернувся з-за кордону, щоб стати на захист Батьківщини. obozrevatel.com

Життя 46-річного воїна обірвалося у бою за Україну 18 березня на Запоріжжі. Про втрату повідомила Нижньовербізька сільська рада у Facebook

Там зазначили, що Михайло Михайлович Ткачук народився 16 вересня 1977 року у селі Мишин.

Інспекторка з бронювання військовозобов’язаних сільради Оксана Свірнюк уточнила, що він перед початком війни він повернувся з-за кордону та 24 лютого 2022-го вступив до лав ЗСУ.

Повернувся з-за кордону і пішов на війну: в бою за Україну загинув захисник із Прикарпаття. Фото

Військовослужбовець був стрільцем у 102-й окремій бригаді територіальної оборони імені полковника Дмитра Вітовського. Загинув Михайло Ткачук 18 березня 2023 року в Пологівському районі Запорізької області.

“Важко стримати сльози через невимовну втрату прекрасної людини, сина, брата, батька, чоловіка і чуйного побратима. Висловлюємо співчуття рідним і побратимам Героя, нехай опіка Всевишнього і слова підтримки допоможуть пережити втрату та зберегти пам’ять про воїна”, – підкреслили в сільраді.

Минулого дня, 20 березня, в селі Космач на Івано-Франківщині попрощалися із захисником України Ярославом Осташуком. Загиблому українському воїну було всього 26 років.