Позбулася останнього: Пугачова продала свій підмосковний замок за божевільні гроші

Новини

У кінці лютого минулого року Алла Пугачова разом з Максимом Галкіним і дітьми поїхала в Ізраїль – спершу нібито на лікування, проте потім стало очевидно, що в РФ її сім’я повертатися не планує. Комік засудив військову агресію країни-окупанта, за що отримав статус іноземного агента,, передають Патріоти України.

З тих пір Примадонна стала розпродавати свою нерухомість в рф. Величезним каменем спотикання для неї став замок в підмосковному селищі Грязь, в якому співачка жила з чоловіком і дітьми. Близько року він стояв без господаря, адже продавати родове гніздо менш ніж за мільярд рублів Пугачова відмовлялася.

Проте росЗМІ повідомляють, що замок все ж знайшов свого покупця. Він торгувався з Примадонною з осені – пропонував 700 мільйонів, але артистка гнула свою лінію. Покупець “здався”, коли замком зацікавився ще один потенційний клієнт, готовий заплатити необхідну суму. Також наголошується, що новий власник замку Грязь – людина з близького оточення Пугачової і Галкіна.

“Була людина, не буду називати його ім’я, це відомий бізнесмен, який хотів придбати цей будинок за 700 мільйонів рублів. Але Алла Борисівна не хотіла поступатися. Він навіть був вхожий трошки в їх сім’ю. Людина на сьогоднішній день вже має даний будинок, тобто угода все-таки вже відбулася з Аллою Борисівною”, – повідомляє джерело.

Також в країні-агресорі підрахували, що з продажем замку Пугачова залишилася без будь-якої нерухомості в рф: раніше вона подарувала онукові Дені Байсарову свій пентхаус, квартиру – Христині Орбакайте, дачу на Істрі – іншому онукові, Микиті Преснякову.