Познайомився з дівчиною в інтернеті, вирішили зустрітися в ресторані. Але я вже знав про її схемою «гри» і вирішив nомститися за всіх мужиків …

Новини

Якось я дізнався про один тип дівчат, які мешкають на сайтах знайомств і в різних групах соц.мереж по знайомствах. Суть їхніх дій така: отримувати щодня нові запрошення познайомитися, потім погодитися на знайомство поза інтернетом. Вибирають місця дешеві: ресторани, клуби, дискотеки. Все залежить від віку здихача та від їхнього власного бажання. Ось закортіло сьогодні до клубу — вибирають клуб, закортіло дуже смачно поїсти — дорогий ресторан.

Приходять зазвичай із подругою, на кшталт «випадково йшла і зустріла, а їй зайнятися нічим». Так вони себе один одного на розваги ведуть, щодня вечірній відпочинок, життя = лафа!

Я вже знав про такий спосіб «знайомств» (чоловіки теж спілкуються в групах і передають один одному інформацію) і ось познайомився з однією такою дівчиною, вирішив і я час скоротати і розважитися.

Кажу: «Давай зустрінемося ввечері, чаю разом поп’ємо?», вона не проти (ще!), сама пропонує дорогий ресторан у центрі. Ресторан Зустрічаємось. Приходить, як і годиться, з подругою. Весь вечір сміються, приколюються, розпитують про мене, і замовляють дорогі страви і вина!

Вони то одну страву замовлять, то іншу, а я чаю собі замовив і попиваю потихеньку.

Рахунок

Жарти, сміх, цікавий вечір… Час просити рахунок. Прошу офіціанта нам окремо порахувати! Дівчата змінилися в особі, почали обурюватися: «Тижчоловік! Запросив на вечір, а тепер ми платити маємо?».

На що я з неприхованою усмішкою помітив: Я запрошував лише на чай. Бажаєте чайку? Я заплачу, як і обіцяв. А всі ці страви ви замовляли офіціантові!)))

Цієї миті я почував себе найкращим мужиком, найкрутішим альфа-самцем на світі! Вони стали діставати свої кредитні картки, адже рахунок там невигідний вийшов, а я сказав «Поки!» і ретирувався під усмішку офіціанта, що розуміє!

Цього ж вечора описав усю історію в чоловічій групі. Бережіться куртизанки, нас скоро стане багато!

А Ви як належите до такого вчинку хлопця?