“Позорять країну”: дівчиною з гулянки в Куршавелі виявилася “Міс Україна Всесвіт”, як вона виглядає

Події

Журналісти встановили особи українців, які танцювали в Куршевелі із шампанським Crystal вартістю близько 70 тисяч грн.

Героями скандальної гулянки стали володарка звання «Міс Україна Всесвіт 2018» Каріна Жосан та її чоловік Сергій Ошеровський, який перебуває у розшуку МВС.

«Ці люди у святковому настрої герої матеріалу «Батальйон Монако 2», яких цього літа ми зафіксуваои в усіх пафосних місцях Монте Карло, Монако та Ніцци і які, авжеж, потім ходили в префектуру Ніцци подовжувати статус біженців, Карина Жосан та її чоловік Сергій Ошеровський», – прокоментував опубліковані кадри відомий український журналіст Михайло Ткач.

У коментарях українці обурюються, що в цих людей відсутня совість, а також пропонують позбавити їх громадянства.

«Проблема в тому, що ті які скачуть на курортах по диванах з перевернутим прапором начхати на тих які в багнюці в окопах. І на такі дописи теж. Два світи і між ними велиезна прірва», «Не пускати до України, нехай відпочивають… Обікрали і Україну, і українців- і їм за це аж ніякого покарання. А після перемоги України повернуться і продовжать обкрадати і Україну, і українців»,

«Насправді шок викликає все ,від прапора перевернутого догори ногами закінчуючи людьми в яких повністю відсутня совість …», – коментують українці.

Тоді багато українців розкритикували вибір судей.

«Кожного разу все гірше і гірше», «Сміх та й годі», «Це сумно», – писали тоді українці у соцмережах з приводу Жосан.

Каріна Жосан народилася в 1994 році у місті Овідіополь.

Працювала моделлю за кордоном (Китай). Є переможницею конкурсів краси «Міс Весна 2010», «Міс Осінь 2010», «Дністровська красуня 2011», «Miss Bikini International 2011».