ППО більше немає? 😱😡 Росіяни влаштували істерику через нову ‘бавовну’ на нафтобазі й вимагають відплати 💣💰🔥

Новини

Жителі країни-агресора РФ, яка веде терористичну війну проти України, знову запанікували через “бавовну” на своїй території.

Цього разу причиною їхнього “занепокоєння” стала пожежа на Ільському нафтопереробному заводі в Краснодарському краї, передають Патріоти України.

Росіяни обурилися, що російська ППО не збила безпілотник, який нібито став причиною НП. Водночас у своїх пабліках вони продовжували вимагати відплати – традиційно, закликаючи бити по українських містах.

Так, росЗМІ написали, що в ніч на 4 травня на території Ільського нафтопереробного заводу “загорівся резервуар”. На кадрах, що потрапили в мережі, видно, що там палала сильна пожежа. Пропагандисти стверджували, ніби її причиною стало “падіння безпілотника”.

Чий саме БПЛА “впав” на російський завод, вони не уточнювали. Але тонко натякнули, мовляв, він міг бути з “української сторони”. Російські журналісти нагадали, що буквально напередодні у селищі Волна Краснодарського краю теж спалахнув резервуар із нафтопродуктами, “через удар українського безпілотника

Росіяни в мережі почали істерити через другу за добу “бавовну”. Багато хто цікавився, чому РФ не відбила “удар” і взагалі, куди поділася так звана хвалена протиповітряна оборона країни.

“Правда спалахнув?”, “ППО більше немає????” – запитували підписники одного з російських пабліків.

Проте більшість із них не стали чекати офіційних пояснень щодо причин пожежі та загалом думати про це. Вони, як і раніше, вимагали відплати, закликаючи “знищувати українців”. До того ж деякі допускали ядерну атаку РФ по Україні.

“Коли вже Україну і захід анігілюють термоядерними ударами?”, “Та роз*біть вже цих хо*лів. Народ готовий до ядерної атаки”, “За 40 км від Краснодара. Пора хо*лам влаштувати голокост”, “Ще одна червона лінія, або вже бордова чи що”, – лютували громадяни держави-терориста.