Працівники ТЦК прийшли з повістками до священиків, поведінка настоятеля здивувала військових: що сталося

Новини

Військові були здивовані поведінкою настоятеля і намагалися пояснити Митрофану Шимону мету свого візиту до монастиря.

Працівники територіального центру комплектування та соціальної підтримки відвідали Свято-Покровський монастир Української православної церкви Московського патріархату у селі Ракошино Мукачівського району, щоб вручити повістки священнослужителям. Проте настоятель храму, Митрофан (Шимон), атакував їх із лайкою.  politeka.net

За інформацією місцевих ЗМІ, настоятель монастиря заважав військовим виконувати свої обов’язки та висловився про них у грубій та образливій манері.

У спілкуванні Митрофан (Шимон) образив працівників військового комісаріату, використовуючи російський жаргон, називаючи їх “жуликами” та “безбожниками”. Він також обвинувачував військових у тому, що вони, начебто, були п’яні та жорстокі взялися за людей на території монастиря.

Але ці обвинувачення були спростовані. Журналісти розповідають, що військові були здивовані поведінкою настоятеля та намагалися пояснити Митрофану Шимону мету свого візиту в монастир. Цікаво, що Митрофан Шимон, 50-річний настоятель, також є обраним депутатом Великолучківської об’єднаної територіальної громади на місцевих виборах, де він представляв заборонену проросійську Закарпатську обласну організацію політичної партії “Опозиційна платформа – за життя”.

Шимон відомий як серед духовенства УПЦ МП, так і серед місцевої еліти. Він славиться своєю високомірністю та нецензурним мовленням. Окрім своєї духовної діяльності, московський священник володіє великим фермерським господарством, яке приносить йому значний дохід. У Шимона також є численні дорогі автомобілі.

Джерело: Mukachevo.net.