Працює навіть в темряві: Україна розробила унікальну зброю, якій росіянам буде складно протидіяти

Новини

В Україні не зупиняється розробка технологій, які допомагають бійцям ЗСУ на фронті. Зокрема, через кілька місяців після початку вторгнення росії в Україну, почалася розробка унікальних ударних дронів “Vampire”, який розробила компанія SkyFall. Журналісти ITC поділилися особливостями цієї унікальної зброї та фото. politeka.net

Дрон “Vampire” може нести максимальне навантаження до 15 кг. До того ж, він може використовувати велику кількість боєприпасів: кумулятивні, осколково-фугасні і навіть термобаричні.

Більше того, в ньому встановлено тепловізор, тому безпілотник може працювати навіть у темряві на висоті до 120 метрів. Щоб виявити його росіянам потрібно застосування пристроїв нічного бачення та тепловізійних прицілів. Тобто протидіяти цьому ударному дрону дуже складно.

Найцікавіше, що деякі комплектуючі для цього дрона роблять за допомогою 3D-принтерів. Завдяки цьому можна знизити його вартість і зробити виробництво максимально швидким.

Дрон “Vampire” можна застосовувати проти скупчень особового складу, оборонних споруд, укріплень та фортифікацій, броньованої техніки, складів боєприпасів.