Росія все частіше атакує авіабомбами: експерт назвав причину зміни тактики

Новини

Про це повідомив військовий оглядач, координатор групи “Інформаційний опір”, полковник Збройних сил України Костянтин Машовець, відповідаючи на запитання, навіщо окупанти все частіше обстрілюють Херсонщину керованими бомбами – адже мови про те, що вони готуються до наступу на цьому напрямі, не йде.

«Використання боєприпасів цього типу на тому чи іншому напрямі може обумовлюватися не тільки потребами гіпотетичного власного наступу. Цілком імовірно, вони ними б’ють з якоюсь іншою метою… наприклад, зірвати підготовку наступу противника (тобто СОУ), знищити якісь важливі цілі (об’єкти), що мають для супротивника важливе значення тощо» , – пояснив Машовець. politeka.net

Також експерт наголосив, що якщо незрозумілий сенс застосування такого роду боєприпасів противником на тій чи іншій ділянці, це зовсім не означає, що вона відсутня у реальності.

Таким чином, пояснив Машовець, противник намагається досягти якихось цілей, і в цьому контексті важливо звернути увагу, по яким конкретним цілям вони намагаються влучити.

Нагадаємо, російська армія відновила удари авіаційними бомбами, атакувавши підприємство на Херсонщині.

«Внаслідок ударів керованими авіаційними бомбами значно пошкоджено територію заводу, адміністративні будівлі, міський стадіон, у будинках місцевих вибито вікна та двері. У с. Кізомис через обстріл із ворожої авіації пошкоджено щонайменше десять будинків місцевих жителів», – повідомляли у поліції Херсонщини.

Додамо, окупанти застосовують до 20 керованих авіабомб на добу.

Такі дані озвучив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону

“Противник застосовує плануючі бомби, які можуть летіти десятки кілометрів (до 70 км) – до 20 бомб на день по всій лінії розмежування. Запускають із літаків Су-35 та Су-34, які не входять до зони ураження нашої ППО, і це є для нас загрозою, на яку реагувати поки що немає чим”, – говорив він.

Також повідомлялося, що окупанти скинули авіабомби на Чернігівщину.