“Продовжуйте нити..А я хочу це забути і жити далі»”: Гвоздєва з “Танці зі зірками” зухвало заявила, що всім уже час забути про війну

Новини

Танцівниця Ілона Гвоздєва, яка є багаторазовою учасницею шоу “Танці зі зірками”, похвалилася новим домом та задоволеною родиною, закликавши забути про війну.

Гвоздєва в річницю повномасштабного вторгнення, коли всі вшановують пам’ять загиблих, вирішила похвалитися успіхами в житті, новим будинком та щасливою родиною, адже її чоловік перебуває вдома, а не на передовій. politeka.net

«Хоч би там людям боляче не було, а нам із сім’єю було добре цього року, бо проекти, новий будинок, знайомства» – цитують її слова обурені українці.

«Важко уявити, чим Ви думали, коли писали цю посаду» – пише одна з екс-шанувальниць.

«Це ніби продавці генераторів написали, який чудовий рік, який чудовий продаж ».

«Цікаво, про що подумав би якийсь військовий, який перебуває на передовій, прочитавши цей пост???? Забути? Як? – Запитали у Гвоздєвої.

Артистка зухвало заявила:

«Всі військові, які зараз борються за нашу країну, роблять це для продовження життя, тому треба думати про життя, а ви й надалі продовжуєте стогнати, ненавидіти та критикувати. Зло породжує зло. Життя бумеранг, так будьте добрішим» – примітно, що таким чином Гвоздєва заявила, що військові віддають життя за її світ, але ниють тут інші люди, які закликали поважати чужий біль.

На своїй сторінці в Instagram танцівниця раніше заявила:

«Сьогодні всі пишуть повідомлення про спогади 24 лютого, знову сирени, знову підвали та знову переживають усі жахи минулого року, а я так більше не хочу і не можу… Я хочу просто все це забути та продовжувати жити далі», – написала Ілона Гвоздєва під фотографіями.