Продюсер Олі Полякової розкрив таємниці скандального весілля експрокурора у Львові: “Торт був пластиковий”

Події

Продюсер Олі Полякової Михайло Ясинський здивував заявою в інтерв’ю Славі Дьоміну, коментуючи скандальне весілля екс-прокурора.

Продюсер Олі Полякової Михайло Ясинський вирішив прокоментувати весілля скандального екс-прокурора, де виступала зірка. Свою заяву Ясинський зробив в інтерв’ю Славі Дьоміну.politeka.net

“Я знаю від одного, хто був на цьому святі з артистів, що цей торт був пластиковий, і справжній торт там був тільки на вершині”, – заявив продюсер в інтерв’ю.

Тим часом у мережі вже жартують, що, можливо, вже й Дзідзьо був несправжнім. А Українці у коментарях теж виявилися не дуже задоволеними висловлюваннями продюсера:

“Слухаю, і з перших хвилин відчуття відбілювання людей, які в танці кидали долари, просто неприємно, Україна в крові, горі”,

“Ой як продюсер занервував, видно, що дуже хвилюється за свої майбутні заробітки, так що Славі не дає слова сказати. Неприємний, як і сама Полякова”,

“Фу, перші 4 хвилини і аж захотілося плюнути в нього, війна поділила на тих, кому вона принесла горе і на тих хто на ній заробив. Позорище”.

Варто зазначити, що Оля Полякова з іншими зірками виступила на приватному весіллі екс-прокурора у Львові. Через цей виступ розгорівся скандал, що зірці навіть довелося реагувати та записати звернення до фанатів.

“Якщо раптом вам здаватиметься, що хтось поганий заплатив мені за роботу, то ставтеся до цього, будь я Робін Гудом: беру у поганих, віддаю хорошим”, – заявила Полякова.