Прорив флангів у Бахмуті: окупанти змінили тактику перед наступом ЗСУ

Новини

Незважаючи на оптимістичні прогнози та деякі успіхи Збройних сил України, ситуація в Бахмуті залишається тяжкою і там точаться бої. Слова Пригожина про відведення “вагнерівців” не потрібно сприймати всерйоз, тому що окупанти просто змінили тактику.

Про це в ефірі Politeka Online розповів військовий експерт, полковник ЗСУ запасу Сергій Грабський.

За його словами, зараз ситуація в Бахмуті вона залишається дуже складною. Через те, що “вагнерівці” просто вичерпуються і в бій вступають слабо мотивовані і не дуже підготовлені мобілізовані армії рф, ЗСУ вдається відтісняти окупантів з флангів, ліквідуючи загрозу оточення наших підрозділів, які ведуть оборону Бахмута.

“Але при цьому, знову ж таки, слова Пригожина треба дуже сильно фільтрувати, розуміючи, що в самому Бахмуті бої продовжуються, і противник відчайдушно намагається пробитися далі. Не з тією інтенсивністю, з якою раніше, бо сил у них на все не вистачає. Але за інерцією, я сказав би, вони ще продовжують вести бойові дії. Ніхто, я говорив про це самого початку, ніхто не дасть Пригожину вивести свої підрозділи з бойових позицій і перестати воювати”, – каже Сергій Грабський.

Він вважає, що “вагнерівці” продовжуватимуть боротьбу до останнього солдата, бо вибору особливого немає.

“І тому з відчаєм приречених вони будуть лізти вперед. Тому говорити про те, що ситуація в районі Бахмута стабілізувалася, що там все спокійно і стало легше, поки рано. До тих пір, поки ми не побачимо білі прапори, поки ми не побачимо масово “вагнерівців” або солдатів російської армії, які здаються в полон, говорити про якісь успіхи в Бахмуті буде поки що передчасно”, – підсумував експерт.