“Прошу хоч один Bayraktar, щоб не вмирали діти”: в мережі показали зворушливий лист дитини з Ірпеня Ердогану. Фото

Новини

Восьмирічна дитина з Ірпеня, що на Київщині, написала лист президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану. Вона попросила його захистити дітей України та надати хоча б один безпілотник Bayraktar для ЗСУ.

Такий лист було представлено на виставці з нагоди 99-ї річниці з Дня проголошення Турецької Республіки у турецькому посольстві в Києві. Про це у Twitter написав глава бізнес-асоціації TURKSİD в Україні Ісмет Юксель  

“Дорогий президент Ердоган! Мене звати Женя, мені 8 років, я з міста-герой Ірпінь. У Вас є Байрактар. Вони для війни, а у нас війна. Прошу хоч 1 Байрактара для військових для Перемоги і щоб не вмирали діти. Дякую! Слава Україні!”, – йдеться у листі дитини (орфографія тексту збережена. – Ред.).

Під текстом на папірці із зошита в клітинку малеча намалювала прапори України й Туреччини, а між ними – безпілотник.

''Прошу хоч один Bayraktar, щоб не вмирали діти'': в мережі показали зворушливий лист дитини з Ірпеня Ердогану. Фото

Ісмет Юксель у своєму пості тегнув турецького лідера, щоб той звернув увагу на велике прохання маленької дитини з України.

“Серед виставки на прийомі з нагоди Дня Республіки 29 жовтня, проведеному нашим посольством у Києві. Лист, написаний 8-річною українською дитиною, адресований Ердогану”, – написав він.

''Прошу хоч один Bayraktar, щоб не вмирали діти'': в мережі показали зворушливий лист дитини з Ірпеня Ердогану. Фото

Зауважимо, що безпілотні літальні апарати Bayraktar TB2 виробництва турецької компанії Baykar Туреччина продала Україні ще до початку російського вторгнення. Під час повномасштабної війни ці БПЛА стали символ опору української армії та народу, про них навіть складали пісні.

OBOZREVATEL