Прямо в небі – ЗСУ “обнулuлu” сnравжню гордість nутiна, десяток літаків nросто в nоnіл, втратu окуnанта nеревuщuли всі світові рекордu

Новини

Держава-терористка Російська Федерація втратила в Україні дві ескадрильї новітніх винищувачів Су-35, це близько 24 літаків, а тепер припускає повернення у стрій старих бомбардувальників Су-24М. Передає Корупція

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ, бригадний генерал Олексій Громов на брифінгу в Медіацентрі Україна

Зазначається, що “За останній тиждень сили ППО України знищили 27 повітряних цілей.

У зв’язку зі значними втратами авіаційної техніки, окупанти розглядають варіант залучення застарілих бомбардувальників – Су-24М, що протягом 2005-2018 років були виведені з бойового складу агресора”.

За даними Генштабу, Росія поставляла Китаю літаки Су-35. Із 24 одиниць, справними були лише 9, що говорить про низьку ефективність та ненадійність цієї техніки.

Водночас найбільша кількість відмов про експлуатацію цих літаків приходилась на бортові системи.
“Літаки Су-35 також показали низький рівень живучості. За час повномасштабної агресії, окупанти втратили дві ескадрильї таких літаків, це близько 24 одиниць”, – заявив Громов.

Крім того повідомляється, що Росія продовжує репресії проти найвищого і старшого офіцерського складу збройних сил Росії через провали стратегічних планів в Україні.

Російські міністр оборони Сергій Шойгу і начальник генштабу Валерій Герасимов залишаються на посадах винятково для запобігання дискредитації вищого військово-політичного керівництва –  повідомив заступник начальника головного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

“30-40% ГЕНЕРАЛІВ І ОФІЦЕРІВ, ЯКІ БРАЛИ УЧАСТЬ У ПЛАНУВАННІ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ, ВІДСТОРОНЕНІ ТА ПЕРЕБУВАЮТЬ ПІД СЛІДСТВОМ. З УРАХУВАННЯМ ВИБУХІВ НА АЕРОДРОМАХ “САКИ” І “ЗЯБРІВКА” ОЧІКУЮТЬСЯ НОВІ КАДРОВІ РІШЕННЯ СТОСОВНО КЕРІВНОГО СКЛАДУ”, – ЗАЯВИВ ВІН.