Приблизно 320 грн? Українцям показали нові розцінки на обслуговування газових труб

Новини

Українцям розповіли, скільки коштуватиме технічне обслуговування будинкових мереж у 2024 році

Для всіх наших дорогих та шановних, які уважно стежать за своїми платіжками з комуналки, є дуже важлива інформація щодо цін. Йдеться саме про технічне обслуговування будинкових мереж.

Про це розповіли спеціалісти консультаційного центру “ГазПравда” у мережі Facebook.

Українцям розповіли, скільки коштуватиме технічне обслуговування будинкових мереж у 2024 році.

Так, кожен співвласник багатоквартирного будинку відтепер може дізнатися, скільки коштуватиме технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж у його багатоповерхівці.

Тарифи на газ, фото: akcenty.com.ua

Оператори газорозподільних мереж (філії Газмержі, а також міськ- та облгази) оприлюднили орієнтовну вартість ТО. Графіки його проведення в кожному будинку зараз формують. Знайти свою адресу ви можете на сайті свого Оператора ГРМ.

Наприклад, у Київській області середній платіж за ТО газових мереж із квартири складе 320 грн. Однак у кожному будинку ця плата індивідуальна та залежить від кількості квартир та технічних особливостей мереж.
Публікація "ГазПравда", скріншот: Facebook

Також варто розповісти, що найближчим часом українцям не варто очікувати на зростання тарифів на електроенергію. Цінник на світ збережеться як мінімум до кінця опалювального сезону. Про це повідомив голова Міненерго Герман Галущенко.

Для побутових споживачів ціна електрики залишиться на рівні 2,64 грн за кВт/год, що дозволить українцям не залазити у борги для того, щоб сплатити заборгованість за комуналку.