Пригожин різко відповів на “звернення Путіна”

Новини

Ватажок “вагнерівців” Євген Пригожин не залишив без уваги сьогоднішнє звернення президента РФ Володимира Путіна і відмовився скласти зброю на вимогу будь-кого. Відповідну аудіовідповідь Пригожина опублікувала його прес-служба, передають Патріоти України.

У ній він заявив, що Путін глибоко помилявся “з приводу зради батьківщини”, ватажок “вагнерівців” назвав їх “патріотами своєї батьківщини”. “Ніхто не збирається на вимогу президента, ФСБ або ще кого-небудь прийти з повинною, тому що ми не хочемо, щоб країна жила далі в корупції, обмані і бюрократії”, – сказав Пригожин. Також він звинуватили чиновників у корупції.

Звинувативши чиновників у корупції, він також заявив, що Міноборони РФ завдає ударів по “мирняку”, “тому що не влучають і б’ють, куди попало”.

“Коли нам говорили, що ми воюємо з Україною – ми воювали, але з’ясувалося, що все розкрадається. Тепер вони б’ють по мирняку, бо не влучають. Ми – патріоти, а ті, хто нам протистоїть – це ті, хто зібралися навколо покидьків”, – сказав Пригожин.