“Прийнято рішення”: Пригожин фактично анонсував новий переворот

Новини

Ватажок «вагнерівців» Пригожин готує своїх найманців до нового заколоту.

Впевненість у цьому висловив російський соціолог, публіцист та брат Ігоря Нємцова Ігор Ейдман. politeka.net

Саме про це, наголосив Ейдман, була промова ватажків керівників ПВК Євгена Пригожина та Дмитра Уткіна перед найманцями у Білорусі.

За словами Ейдмана, Пригожин та Уткін фактично анонсували новий переворот, який вони збираються влаштувати, коли “дочекаються моменту”.

«Первобутні дикуни сидять у білоруській засідці і чекають, коли старий млявий пухкий мамонт російської влади потрапить у пастку.

Чекають вони, швидше за все, на велику поразку російської армії в Україні, яка призведе до остаточної дискредитації керівництва міністерства оборони та розколу силовиків. У цій ситуації Пригожин знову може спливти на поверхню та стати мотором нової змови», – зазначає соціолог.

Путін, Пригожин, скріншот: YouTube

Нагадаємо, Пригожин заявив, що «те, що відбувається на фронті, це ганьба, в якій нам не потрібно брати участь. І дочекатись того моменту, коли ми зможемо проявити себе за повною програмою. Тому ухвалено рішення, що ми знаходимося тут, у Білорусі, якийсь час”.

Уткін запевнив, що «це не кінець, це лише початок найбільшої роботи у світі, яка буде проведена дуже скоро».

Додамо, у свою чергу аналітики Інституту вивчення війни вказують, що ПВК, колони якої одна за одною нині прибувають до Білорусі, може відкрити там ще одну базу – на Гомельщині, що неподалік кордону республіки з Україною.

Аналітики вказують на слова джерела, пов’язаного з «вагнерівцями», яке процитувало старшого командира найманців із позивним “Маркс”. Той стверджував, що у складі окупаційних військ Росії на українському фронті брало участь 78 тисяч бойовиків ПВК.

Колона окупантів, вагнерівці

За його словами, “Вагнер” втратила в боях 22 000 убитими та 40 000 пораненими на момент 20 травня 2023 року.

“Ці цифри – якщо вони точні – вказують на те, що група “Вагнера”, ймовірно, була неефективна після боїв у Бахмуті і що втрати загалом склали 79,5%, а рівень смертності – 28,2%. “Маркс” заявив, що в даний час живі 25 000 найманців Ч0,0 , ймовірно, в Росії”, – зазначили аналітики в Інституті.