ПриватБанк попередив про проблеми з картками: коли не працюватимуть

Події

ПриватБанк проведе технічні роботи, через які тимчасово можуть виникнути проблеми з роботою карток. 19 березня з 00.05 до 03.05 можуть не працювати картки для бізнесу.

“Шановні клієнти, ми робимо ПриватБанк кращим, комфортнішим і технологічнішим, тому запланували технічні роботи: У період з 00:05 до 03:05 19.03.2023 можливі труднощі по роботі з картками. Вибачаємося, якщо ви зіткнетеся з незручностями”, – повідомили в банку.  obozrevatel.com

ПриватБанк змінив правила

До речі, завдяки попереднім оновленням нові користувачі Приват24 тепер можуть додати свої персональні дані через портал Дія. Фінустанова спростила процес ідентифікації особистості. Клієнтам потрібно лише відкрити digital-карту, і вони відразу можуть починати користуватися додатком.

Процес ідентифікації особистості необхідний для авторизації в Приват24 та реєстрації. Для цього користувач має надати свої персональні дані.

Крім того, Приватбанк змінює правила використання кредитних коштів для деяких клієнтів. Якщо банку здається, що операції можуть бути з високим ризиком або клієнтові буде складно погасити борг, йому можуть заборонити переводити кредитні кошти або знімати готівку з кредитки.