ПриватБанк роздає українцям допомогу у розмірі понад 6 тисяч гривень: хто отримає

Новини

ПриватБанк роздає українцям фінансову допомогу від міжнародної гуманітарної організації CARE через PrivatMoney . Розмір допомоги складає 6600 грн та виплачується одним платежем.

Про це повідомили на сторінці ПриватБанку у Telegram. Допомогу отримають внутрішньо переміщені особи, які тимчасово проживають та зареєстровані у певних CARE громадах Івано-Франківської, Вінницької та Одеської областей.

Обов’язковою умовою відбору була приналежність осіб до однієї з категорій уразливості, серед яких багатодітні сім’ї (троє та більше дітей віком до 18 років, люди з інвалідністю (I-II група), неповні сім’ї (у яких один дорослий самостійно утримується та піклується про дитину чи дітей), люди старше 60 років, сім’ї, члени яких мають хронічні захворювання та сім’ї з вагітними жінками та жінками, що годують, були змушені змінити місце проживання, але не мають вищезгаданих критеріїв вразливості.

Підтримка за програмою CARE передбачена на три місяці, розмір допомоги на одного члена сім’ї становитиме 2220 грн на місяць, проте вся сума виплачуватиметься одним платежем: 6660 грн на кожного члена сім’ї. Виплата допомоги здійснюватиметься через платіжну систему PrivatMoney. Кошти будуть автоматично перераховані на банківську картку бенефіціара.

Якщо у отримувача немає зареєстрованої банківської картки або при реєстрації неправильно вказані її реквізити, він отримує SMS з контрольним номером переказу PrivatMoney. За цим номером грошову допомогу через платіжну систему PrivatMoney можна буде отримати на картку ПриватБанку в Приват24, терміналах самообслуговування, банкоматі, відділенні ПриватБанку або за телефоном 3700.

Джерело