“Приведе до закінчення війни”: російський опозиціонер висловився про можливість “палацового” перевороту на росії

Новини

Коло прихильників володимира путіна звужується, він стає дедалі токсичнішим як зовнішнього світу, і у країні.

Після рішення Міжнародного кримінального суду видати ордер на арешт президента росії володимира путіна, настрої в Кремлі стали похмурішими. Російський опозиційний політик Геннадій Гудков в інтерв’ю для Politeka Online розповів, чи варто очікувати на цьому тлі якихось змін та перевороту у політичному житті Кремля.

За його словами, внутрішньоелітний переворот у Кремлі можливий і він буде таким самим раптовим, як втеча російської армії з Харківської та Херсонської області. До цього еліт підштовхують нові санкції та орден на арешт путіна.

“Якщо всередині еліт зараз назріває розуміння неминучості усунення путіна від влади, то це хороший процес, який на росії потрібно підтримувати. Внутрішньоелітний переворот – це найбезпечніший варіант зміни влади, він швидше призведе до закінчення війни і всього жаху не стане. Тому це піде на користь насамперед Україні”, – упевнений Геннадій Гудков.

Експерт також вважає, що без взаємодії із Заходом та Україною, у російських еліт все ж таки може не вийти переворот і перехід до нової влади. До того ж, у росії залишається все менше часу на перехід від тоталітаризму до демократії.

“Часу втрачати не можна. Не можна допустити, щоб перехід влади тривав довго. Максимум від року до двох років. Інакше там знову розпочнуться процеси, які загальмують перехід до демократії”, – зазначив Геннадій Гудков.