“Привіт татусю! Ми так давно не приходили..” Щемливе відео, як чотирирічний хлопчик прийшов навідати свого тата-героя до памʼятної дошки полеглих, довело мережу до сліз

Новини

Українців до сліз зворушило відео, на якому чотирирічний хлопчик на ім’я Назар із Хмельницького біжить на “зустріч” до свого тата – загиблого героя України Олексія Яніна. Портрет захисника, який віддав своє життя у бою з окупантами, розмістили у центрі його рідного міста як частину великої пам’ятної інсталяції. Саме туди приходить дитина з мамою, щоб побачитись з татом.

Відео стало вірусним у мережі. Його поширили артисти та блогери, зізнаючись, що не змогли стримати сліз під час перегляду  

Побачивши чорно-білу фотографію батька, Назар кинувся до нього і спробував обхопити своїми крихітними ручками.

“Привіт тато. Ми так давно не приходили”, – сказала вдова бійця Тамара Яніна за кадром, поки її син обіймав потрет батька.

Відео, як чотирирічний хлопчик прийшов навідати свого тата-героя до памʼятної дошки полеглих, довело мережу до сліз

“Серце розривається”, “Біль неймовірний, а людям, які втратили батька, чоловіка, сина, брата… Їм з цим треба жити. Я не уявляю звідки у них сили. Дякую кожному Герою”, “Як це боляче. Всі жінки, які втратили своє серденько, Ви Героїні! Подяка та уклін за Вашу силу та відвагу!”, “Сльози самі котяться від побаченого”, “Серце на шматки”, “Просто ридаю”, – залишають під кадрами інтернет-користувачі.

Відео поділився, зокрема, відомий ведучий Анатолій Анатоліч. Він підписав його так: “Мені як батькові дуже боляче це бачити. І тим паче розуміти, що це не кадр з фільму на Netflix, а реальне життя. Реальна вулиця у Хмельницькому. Реальна українська родина і страшна українська реальність. Син біжить до фотографії свого тата-героя, який загинув в боях на початку повномасштабного вторгнення. В рядах перших сміливців, які не здали Україну, коли ніхто у світі в нас не вірив. Вічна слава Українським Героям”.

Тамара Яніна відреагувала на допис ведучого і подякувала в коментарях усім, хто зберігає пам’ять про загиблого воїна і тим самим підтримує їхню родину.