Пугачова на похороні Юдашкіна потиснула руку Пєскову, який закликав “зачистити” Україну. Фото

Новини

Російська співачка Алла Пугачова, яка відкрито виступає проти війни в Україні, прилетіла до Росії, щоб попрощатися з близьким другом Валентином Юдашкіним. Примадонну помітили на похороні на Троєкурівському цвинтарі в Москві. Під час церемонії зірка зустрілася з речником президента РФ Дмитром Пєсковим, який у лютому 2022 року наполягав “зачистити” нашу країну від нацистів.

Ролики розповсюдили пропагандистські ЗМІ. Пєсков не лише потиснув, а й поцілував руку виконавиці. Крім того, він заявив, що дуже радий бачити зірку. Пугачова була присутня на похороні одна, тому що Галкін разом з дітьми полетів на концерти до Франції

Артистка вдягла чорну довгу сукню, пальто, черевики, доповнивши образ білими перлами. Вона приховала обличчя за чорними окулярами та капелюхом. На церемонії прощання були присутні багато артистів-путіністів: Таїсія Повалій, Олег Газманов, Стас Михайлов, Надія Бабкіна.

Пугачова на похороні Юдашкіна потиснула руку Пєскову, який закликав "зачистити" Україну. Фото

Пугачова на похороні Юдашкіна потиснула руку Пєскову, який закликав "зачистити" Україну. Фото

Нагадаємо, Дмитро Пєсков не вважає, що Російська Федерація напала на Україну. Він заявляє, що події, які відбуваються, не можна назвати війною, оскільки влада допомагає людям Донбасу. “В ідеалі потрібно звільнити Україну, зачистити її від нацистів, пронацистськи налаштованих людей та ідеологій”, – також висловився на початку повномасштабного вторгнення речник.

Нагадаємо, модельєр Валентин Юдашкін помер 2 травня 2023 року. Він з 2016 року боровся з раком нирки, який дав метастази у мозок. Після новини про смерть товариша співачка приватним рейсом прилетіла на батьківщину.