Пугачова опублікувала допис до 9 травня, чим викликала неоднозначну реакцію у мережі

Новини

Відома російська співачка Алла Пугачова, яка вже більше року проживає з дітьми закордоном, оскільки її чоловік, шоумен та гуморист Максим Галкін відкрито засуджує війну та путінський режим, опублікувала у своїх соцмережах пост, присвячений 9 травня. Сьогодні в Росії влаштовують цинічні “паради перемоги”. День, коли було повалено нацизм у Другій світовій війні, там до неподобства спотворили. Тепер РФ сама стала країною-агресоркою, яка підло напала на незалежну державу і намагається знищити її найжорстокішими способами.

Примадонна розмістила на своїй сторінці в Instagram серію знімків із ветеранами Другої світової. Своїм постом вона натякнула, що люди, які пройшли справжнє пекло, борючись із нацистською Німеччиною, ніколи б не допустили того, що нині коїть путінська Росія. obozrevatel.com

Один із кадрів був зроблений ще в дитинстві Пугачової. На чорно-білому фото маленька Алла позує в оточенні зрілих чоловіків з медалями. На інших знімках – співачка вже доросла, а ветерани помітно постаріли.

Пугачова опублікувала допис до 9 травня, чим викликала неоднозначну реакцію у мережі

“Де ж ви тепер друзі-однополчани? Як вас не вистачає сьогодні”, – підписала актриса кадри.

Адекватна частина підписників зірки, а це переважно українці, вловила посил публікації примадонни. Співачка не стала розкидатися гучними словами про “велику перемогу”, адже вона усвідомлює, що поки весь світ сподівається на “Ніколи знову”, у Росії скандують: “Можемо повторити”.

Пугачова опублікувала допис до 9 травня, чим викликала неоднозначну реакцію у мережі

“Ті, хто пройшов війну, знають ціну перемоги, ніколи б не допустили жаху, який твориться сьогодні”, “Що б сказали мій дід і тато, які воювали в тій страшній війні, якби дізналися, що Росія бомбить Україну. Слава богу, що вони ніколи не дізнаються про це”, “Добре, що ветерани не бачать війни Росії в Україні. Мир і спокій пішов разом з ними. Тепер і святом цей день важко називати”, “Сьогодні вночі у Києві мою родину розбудив дуже гучний вибух, це наші військові збили російську ракету, всього їх було в Києві 15, всі збиті, але осколки падають на наші будинки, двори. Росіяни це роблять, росіяни це допускають”, – залишають коментатори.

Проте зібралося під постом Алли Борисівни і чимало Z-патріотів. Вони зустріли слова примадонни з традиційною істерикою та звинуваченнями її у “зраді”.

“А ви поверніться до людей обличчям і побачите однополчан, гірко, що ви зрадили свою батьківщину і людей, що живуть у Росії”, “Питання зворотне, Алло Борисівно, де ж Ви? Чому не з народом? Чому не з країною? Впевнена, однополчани не втекли б у складні часи для своєї країни”, “Ось я і хочу, щоб діти жили без нацизму і тих, хто готовий знищити росіян тільки за те, що вони росіяни”, “Крим додому повернувся. Це ви, як блудні діти, по всьому світу бігаєте”, – пишуть неадекватні росіяни.

Нагадаємо, Пугачова та Галкін продали свій знаменитий замок у селищі Грязь поблизу Москви. Стало відомо, що його придбав скандальний російський шоумен та продюсер, ексучасник гурту “Ленінград” Стас Барецький. Він заявив, що планує зробити там морг. Докладніше – у нашому матеріалі.