“Путін досі має потенціал”: Зеленський закликав терміново надати Україні необхідну зброю

Новини

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія досі має потенціал для знищення України, тож будь-яке зволікання з постачанням зброї для України є помилкою.

Лідер України Володимир Зеленський закликав партнерів якнайшвидше надати Україні необхідну зброю для перемоги російського ворога, адже Путін досі намагається торгуватися зі світом і знищувати тисячі українців. ТСН

Про це глава держави сказав 17 лютого під час Мюнхенської безпекової конференції.

“На жаль, Путін має потенціал, на жаль він намагається виграти час, щоб торгуватися зі світом, і він все ще може зруйнувати багато життів. Тому ми маємо наростити зусилля, активізуватися, ми маємо пришвидшити поставки зброї Україні, щоб збільшити зброю Голіафа, щоб зменшити потенціал Росії”, – наголосив Зеленський.

Президент наголосив, що сьогодні саме від швидкості постачання зброї до України залежить життя багатьох людей.

“Будь-яка затримка – це помилка. Поки ми ведемо перемовини, як зміцнити нашу оборону сучасними танками, у Кремлі обдумують, якими способами ще більше ширити своє зло, зокрема й на Молдову. Зараз, коли ми думаємо про сучасні літаки, Кремль вже переконав іранський режим надавати їм ще більше підтримки. Ми вже не фіксуємо багато іранських дронів в українському небі. Але там будуть й інші засоби”, – наголосив Зеленський.