Путін готує напад на країну НАТО: майор Гетьман пояснив мету

Новини

Протягом найближчих кількох місяців країна-терорист Росія може вчинити спробу нападу на одну з країн НАТО. Це буде провокація, спрямована на те, щоб примусити Альянс вступити в безпосереднє протистояння з РФ.

На такий крок Кремль може піти, аби переконати росіян у правдивості пропагандистського наративу про те, що у війні проти України Росії протистоять не ЗСУ, а блок НАТО. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив ветеран російсько-української війни, майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман.

За його оцінками, після поточного невдалого наступу Кремль візьме певну паузу у війні. Він використовуватиме її для підготовки до нового наступу на Україну, який може відбутися у травні чи червні, а також для вчинення провокацій щодо інших держав, зокрема країн НАТО.

“Думаю, протягом цієї паузи Кремль може вчинити спробу розв’язати ще одну війну. Це може бути атака на Польщу, це може бути Близький Схід. Де завгодно. Це з одного боку. А з іншого – вони все-таки намагатимуться домовитися за допомогою свого лобі в Європі, щоб ми пішли на якісь перемовини й оголосили перемир’я”, – спрогнозував експерт.

Гетьман уточнив, що, напевно, мова піде про провокацію щодо країни НАТО. “Найімовірніше, йдеться про провокації для того, щоб подивитися, як НАТО відпрацює статтю 5 свого Статуту. Тобто втрутяться вони чи ні”.

“Всередині Росії кремлівська пропаганда весь час розказує, що РФ воює з блоком НАТО. Тому для них вкрай важливо, щоб якась із країн НАТО не через постачання зброї Україні, а цілком безпосередньо відповіла Росії. Може, щоб якийсь літак збили, будь-що. Їм потрібен інформаційний привід, з якого вони роздують велику хвилю”, – додав експерт.

На його думку, одна з головних цілей агресора – витіснити тему війни в Україні з перших шпальт західних медіа.