Путін готує новий штурм, що відомо: “Відбудеться найближчими годинами…”

Події

Військовий експерт Роман Світан розповів про новий наступ Путіна після відвідин штабу війни.

Військовий експерт Роман Світан прокоментував поїздку Путіна до Ростова. Про це експерт повідомив у новому інтерв’ю на “Фабриці новин”.politeka.net

“Він був у Ростові, а значить скоро буде третя хвиля на Авдіївку. Це відбудеться найближчими годинами чи днями, адже він віддав наказ і вже почався рух”, – розповів фахівець.

Експерт додав, що для взяття Авдіївки ворог збирав кілька місяців війська та боєприпаси, яких мало вистачити на півтора тижні. Але окупанти розтягнули свої резерви на три тижні, атакувавши Авдіївку у дві хвилі.

Після цього росіяни зупинилися і більше не штурмували місто, адже вони закінчили боєприпаси. Варто розуміти, що війна – це математика і кількість снарядів із повітря не береться. Є певні склади, які вміщують певну кількість боєприпасів.

За цей наступ вони не лише витратили боєприпаси, а й техніку, яку сотнями спалювали сили оборони України. Тому останній тиждень окупанти не рухалися і фронт завмер на Авдіївському напрямку.

Тепер росіяни знову зібрали певну кількість боєприпасів, щоб виконати наказ Путіна та втретє штурмувати Авдіївку. Також туди було стягнуто військову техніку та особовий склад кількох армій для майбутньої атаки, яку вони вже фактично готові розпочати будь-якої миті.