Путін готує потужну ядерну ракету, здатну вдарити по США та Великій Британії – ЗМІ

Новини

Російський диктатор Володимир Путін готує до бойового застосування потужну ядерну ракету, яка здатна уразити як США, так і Велику Британію, повідомляють Патріоти України.

Як пише New York Post, у середу Міноборони РФ опублікувало кадри із новою ядерною ракетою “Ярс”. На відео її встановлюють у шахту військового комплексу Козельськ у Калузькій області.

Міжконтинентальна балістична ракета має радіус дії 7500 миль. “Ярс” є модифікацією ракетного комплексу “Тополь-М”, який вперше був запущений у 2009 році. За даними видання, її встановили на стартовому майданчику шахти за допомогою спеціального транспортно-завантажувального блоку.

Російські пропагандисти заявляють, що ракетний комплекс “Ярс” має потужність “у 12 разів більшу, ніж американська бомба, яка зруйнувала Хіросіму”. У жовтні, на тлі високої напруженості через війну з Україною, Путін проконтролював запуск подібної ракети.

Командувач ракетними силами РФ полковник Олексій Соколов сказав, що останнє навчання мало стати сигналом для Заходу, оскільки і США, і Європа знаходяться в зоні дії ракети.

“Батьківщина отримає ще одну ракетно-ядерну зброю, яка дозволить вирішувати будь-які завдання стратегічного рівня”, – заявив Соколов.

Міністерство оборони Росії повідомило в середу, що знадобилося кілька годин, щоб ракету встановили в шахту за допомогою спеціального транспортно-завантажувального блоку. На ракетній базі Козельськ триває реконструкція.