Путін наказав нейтралізувати пригожина та ПВК “вагнер”, термінова заява

Новини

Путін у своєму зверненні звернувся до військових та силових відомств, які підтримали бунт та заявив, що влада не дасть статися розколу росії. Він наказав збройним силам рф нейтралізувати тих, хто організував воєнний заколот — євгена пригожина та його ПВК “Вагнер”.politeka.net

“Будь-яка внутрішня смута — смертельна загроза для нашої державності, і наші дії щодо захисту від такої загрози будуть жорсткими. Усі, хто готував заколот, зазнають неминучого покарання. Збройні сили та інші державні органи отримали необхідні накази”, — заявив путін.

Президент рф також побідкався, що те, що зараз відбувається, це справжня зрада, все як у 1917 році.

“Ми боремося за право залишатися Росією, ця битва вимагає єднання всіх сил, коли убік має бути відкинуто все, що розділяє нас. І тому дії, які розколюють нашу єдність, — це, по суті, відступництво та удар у спину Росії та нашого народу. Саме такого удару було завдано 1917 року, коли наша країна билася у Першій світовій війні, і перемогу в неї вкрали”, — додав путін.

Російський диктатор не став прямо називати ім’я пригожина, але наголосив: “Той, хто організував і готував військовий заколот, хто підняв зброю на бойових товаришів, – зрадили росію. І відповідатимуть за це”.