Путін планує воювати до 2026 року: експерт розповів, чому не варто реагувати на такі заяви

Новини

Військовий експерт Кирило Сазонов прокоментував бажання путіна воювати до 2026 року.

Військовий експерт Кирило Сазонов прокоментував плани росіян воювати ще кілька років. Про це фахівець розповів в інтерв’ю Politeka Online.

“Тут не дуже обов’язково знати, тут достатньо мати якесь уявлення про планування стратегічних операцій, бажано рівень академії, бути хоча б майором і мати карту”, – розповів експерт.

Фахівець додав, що плани захопити Дніпро, Одесу та Запоріжжя існують. Такі плани існували ще минулого року, як і окупація Донецької та Луганської областей. Але їм не судилося втілитись, оскільки десант в Одесі висадитися не зміг через погоду й українських ракетників. До Запоріжжя росіяни також не змогли дійти, а Дніпро просто залишилося мрією для окупантів. Харків вони також не змогли взяти.

Плани залишаються і зараз, але ніхто не дасть їм здійснитись. Це може бути план не лише на 26-й рік, а й на 24-й та 25-й. Окупанти намагатимуться захопити українську землю по той день, доки триватиме війна. Але немає такого, що російські генерали в Генштабі сидять і планують, на якому етапі вони захоплять. Занадто динамічна ситуація на війні, тому подібні плани не мають ґрунту. Максимальний план росіян – цієї зими і можливо 24-й рік, але Україна також планує свої операції.