Путін розробляє підступний план заміни Лукашенка – ЗМІ

Новини

Російський диктатор хоче змінити білоруського узурпатора на більш керовану фігуру.

Президент Росії Володимир Путін опрацьовує план заміни свого білоруського “молодшого” колеги Олександра Лукашенка, передає Діалог.UA з посиланням на матеріали, опубліковані в ЗМІ.

На думку журналістів, президента РФ не влаштовує те, що Бацька не віддає команду своїм військам на те, щоб вступили у війну на боці Москви.

Незважаючи на те, що Лукашенко всіма силами намагається догодити Путіну і фактично вже замазаний у крові, пролитій російськими військами в Україні, господар Кремля хоче, щоб білоруська армія якнайшвидше вступила в бойові дії, приєднавшись до його окупаційних військ.

“Путін шукає зручну можливість, щоб прибрати Лукашенка, а на його місце (хоча б тимчасово виконуючим обов’язки президента РБ) провести повністю маріонеткову фігуру на зразок Пушиліна (“ДНР”) або Пасічника (“ЛНР”)”, – пишуть мас-медіа.

Особливо Путін незадоволений, коли чує слова Лукашенка на кшталт того, що використання армії Білорусі у війні в Україні “некорисне” і не матиме суттєвого ефекту через нечисленність, тому зовсім не дивно, що московський диктатор хоче замінити білоруського узурпатора, який, до речі, також перебуває на своєї посади із грубим порушенням конституційних норм своєї країни.

Серед варіантів: отруєння Бацьки якимось “Новичком” та його відхід “за станом здоров’я”. Не виключено також силовий тиск із погрозами вбивства, якщо Лукашенко упиратиметься і не відмовиться від посади добровільно.