Путін смертельно хворий: британська розвідка заявляє, що в нього може бути рак мозку

Новини

Поведінка російського диктатора на публіці та його зовнішній вигляд можуть свідчити про те, що Путін перебуває у тяжкому стані.

День народження російського диктатора Володимира Путіна, яке він святкував 7 жовтня, може стати його останнім. Британські журналісти отримали розвіддані, в яких йдеться про те, що у голови Кремля, ймовірно, рак мозку. tsn.ua

Про це пише видання The Sun.

Як зазначається, поведінка російського диктатора на публіці та його зовнішній вигляд можуть вказувати на те, що Путін перебуває у тяжкому стані. Зокрема, на це вказує те, що він не може всидіти на місці, постійно перебирає пальцями та тримається за свій стіл і крісло.

Що цікаво, під час візиту до Росії глави КНДР Кім Чен Ина Путін увесь час совався на кріслі і притоптував ногою, не в змозі спокійно всидіти на одному місці, а пальці рук диктатора були міцно зчеплені, ніби він намагався приховати тремтіння.

“За словами експерта з поведінкової психології Джастіна Гаспаровича, у Путіна спостерігаються симптоми, схожі на симптоми тих, хто страждає від інсульту, мігрені, розсіяного склерозу або пухлини головного мозку”, — йдеться в матеріалі.

Зазначимо, що про поганий стан здоровʼя Путіна почала активно говорити після повномасштабного вторгнення РФ до України. Але жодного офіційного підтвердження цієї інформації не було.